نتایج جستجو برای عبارت :

در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید

وقت معتبر شدن وب سایت شماست .
پیشنهاد می کنیم با پکیج های سامانه شیک رنک رتبه سایت خود را بصورت فوری و طبیعی افزایش دهید .
در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .
1- لینک سفارش پکیج افزایش ورودی گوگل
2- لینک سفارش خرید بک لینک
3- لینک سفارش بک لینک انبوه بیش از 7000
4- لینک سفارش رپورتاژ آگهی
5- لینک سفارش بک لینک خارجی
و ده ها خدمات حرفه ای دیگر ..
همین امروز شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .
سامانه شیک رنک دارای لوگوی دیجیتال و نماد اعتماد ال
منفجر شدن ستاره‌ها کوچکترین نشانه‌ای است از دو نیم شدن آسمان در روز رستاخیز است. دانشمندان کشف کردند که وقتی ستاره‌ای منفجر می‌شود به صورت گلی با رنگهایی زیبا درمی‌آید. این حقیقت را قرآن قبل از 14 قرن آشکار ساخته و خداوند در مورد روز رستاخیز می‌فرماید:
"پس آن‌گاه که آسمان شکافته شود تا چون گل سرخ گون و چون روغن مذاب و روان گردد (آن روز سخت هولناک از گنه پشیمان شوید)."
(سوره الرحمن – آیه 37)
پاک و منزه باد پروردگار را.
---------------------
به قلم: عبد ال
نشستم تو ماشین 
از صبح سه بار بالا آوردم و کلن یه رانی خوردم
شب سه ساعت خوابیدم
سرم داره بعد شیش ساعت کلاس منفجر میشه
بابا میگه فدای سرم چون من مثل یه فوتبالیستی ام که تازه فوتبال یاد گرفته بعد می خواد با مسی رقابت کنه:/
ولی من روزی بالای نه ساعت درس خوندم ،کتاب رو جوییدم،داداشمو مجبور کردم هر شب تا ساعت دو مشکلامو باهام کار کنه
بعد از اینا من باید از دوازده تا سوال دو یا سه تا درست جواب بدم؟
سوالایی که بارها و بار ها حل کردمشون
لعنت به این اضطر
توی یکی از قسمت های مجموعه فیلم ترنسپورتر (با بازی جیسون استاتهام) ، به دست راننده دستبند فلزی بسته شده و در نقطه مقابل سیستمی روی ماشین سوار شده . این دوتا باهم رابطه تنگاتنگی دارن . دست بند نباید از یه حد مشخص نسبت به ماشین فاصله بگیره چون در این صورت دست بند فعال شده و منفجر میشه و آدمشم منفجر میکنه و هرکی نزدیک آدمش باشه هم منفجر میکنه .
جدا از معرفی یکی از قسمت های ترانسپورتر :| میخواستم بگم اون دست بند منم و اون ماشین تویی . وقتی دور و برت با
به گزارش فارس دو بمب صوتی سه گانه شنبه ۷ آبان در این دو منطقه اهواز منفجر شدند که قبلاً هم اتفاقات مشابهی در آنها رخ داده حیات. وی با اعتراف اینکه بمب های صوتی که تو گذشته منفجر شده بود، مربوط به  اختلافات خانوادگی و طایفه ای بود، گفت: «طرف های اختلاف برای تهدید همدیگر اقدام به منفجر کردن بمب های صوتی کرده بودند.» فرماندار اهواز افزود: «دو بمب صوتی که امشب منفجر شد دست ساز بودند و دلایل آنها تو حال بررسی است.» نیسی با ابرام پیاده شدن اینکه ت
به گزارش فارس دو بمب صوتی سه شنبه ۷ آبان داخل این دو منطقه اهواز منفجر شدند که قبلاً تیمار اتفاقات مشابهی تو آنها رخساره داده بود. وی با بیان اینکه بمب های صوتی که در گذشته منفجر شده بود، مربوط بوسیله  اختلافات خانوادگی و طایفه ای بود، گفت: «طرف های مغایرت بخاطر تهدید همدیگر رفتار بوسیله منفجر کردن بمب های صوتی کرده بودند.» فرماندار اهواز افزود: «دو بمب صوتی که امشب منفجر شد دست ساز بودند و دلایل آنها در حال بررسی است.» نیسی با تاکید کنار
ساعت چهار و سی و پنج دقیقه ی  صبح خوابم می‌برد و ساعت پنج ونیم باید بیدار شوم.برای روزی که مجبورم از ساعت شش صبح بیرون بزنم و ساعت هفت شب به خانه برگردم،کمتر از یک ساعت خواب و استراحت!این که ادامه ی روز چه خواهد شد که دیگر مثل روز روشن است!
ادامه مطلب
تلاقی لذت و خرید⌚️ساعت مچی هوشمند M4◀️اتصال با بلوتوث. نوع کاربرد : روزمره , ورزشی صفحه نمایش : دارد جنس بند : سیلیکون نوع قفل بند : سگکی ساده فرم صفحه : بیضی GPS : ندارد حسگرها : شمارشگر ضربان قلب هشدار تماس ها و پیام های دریافتی شارژ شدن از طریق کابل usb اتصالات : Bluetooth نوع باتری : لیتیوم یونی سازگاری با : ios 8.5 به بالا و اندروید 4.4 به بالا 45 روز در حالت استندبای بدون استفاده 4 تا 7 روز قابلیت استفاده بدون شارژ 2 تا 6 ساعت زمان براش شارژ قابلیت‌ها : اعلان
در خبری که سایت فناوری دیجیاتو نوشته، آمده؛ یک گوشی آیفون 6 که صاحب آن یک دختر 11 ساله بوده در حین استفاده منفجر شده، هنوز دلیل این اتفاق مشخص نیست.
تجربه تلخ گلکسی نوت 7 کاربران موبایل را در مورد هر گونه انفجاری حساس کرده است. با اینکه چند سالی از عرضه گوشی آیفون 6 میگذرد و همه جوره امتحانش را پس داده، احتمال نمیرود موضوع چندان جدی باشد و در سطح کلان برای دفعات زیادی اتفاق بیفتد.
گفته شده اپل گوشی منفجر شده را با یک گوشی جدید جایگزین کرده تا دلی
عوارض جانبی ، اگرچه از ویژگیهای معمول بیشتر ماساژها نیست ، اما به طور کلی خفیف است و می تواند شامل کبودی ، درد و خستگی شود .بیشتر چنین علائمی کمتر از 12 ساعت بعد از ماساژ شروع می شود و 36 ساعت یا کمتر طول می کشد.به عبارت دیگر ، اثرات کوتاه مدت است.
ادامه مطلب
آموزش کار با ترازو کیا مدل kew برای کاربرانی که این محصول را مورد استفاده قرار میدهند در این قسمت قرار دارد. با مطالعه دفترچه راهنمای ترازو علاوه بر اینکه میتوانید به راحتی از تمامی ویژگی های این محصول بهرمند گردید قادر به کالیبره کردن دستگاه نیز خواهید بود.
نحوه عملکردکلید ترازو را روشن کنید. سپس از نشان دادن مدل دستگاه چند ثانیه صیر کنید تا تست اتوماتیک آن کامل شود. اگر در این هنگام مقیاس کلمه voltage را نمایش دهد نشانگر این است که باتری نیاز ب
یک چیزهایی هستند که هم خوبند و هم خوب نیستند هم عقلت تاییدشان میکند هم دلت اما شب که میشود دلت هق میزند که اصلا نمیخواهم منطقت هم وا میرود و میگوید حالا اینطوری اشکالی هم ندارد کنار بیا جانم و تو فریاد میزنی نمیخواهم میفهمی نمیخواهم و سکوت میکنی 

+میخواستم ننویسم میخواستم هرچیزی که به خودم مربوط میشود را پاک کنم اما اگر اینجا نباشد من کجا بنویسم ؟ و اگر ننویسم احتمالا منفجر میشوم من نمیخواهم منفجر بشوم دردناک است .

_که درون سینه هامان ماه
 ساعت هوشمند مدل M3

ساعت هوشمند مدل M3- شارژ شدن از طریق کابل رابط و 6 ساعت حفظ شارژ- قابل استفاده بر روی موبایل های اندروید و آیفون- دارای قابلیت اعلان تماس‌ها و پیامک‌های دریافتی- محاسبه‌ی مسافت طـی شده و شمارش گام ها- پایش فعالیت‌های ورزشی از جمله دویدن و ...- دارای صفحه نمایش رنگی- دارای سنجش فشار خون- قابلت امکان انتخاب تم- شمارشگر ضربان قلب- اتصال از طریق بلوتوث- امـکان تنظیم هشدار- پایش وضعیت خواب- هشدار عدم تحرک- محاسبه‌ی کالری- مقاوم د
سلام ...
naze به معنای "ناز عه" به کار نرفته :))
naze به معنای なぜ یا همون "چرا" به کار رفته :))
صرفا گفتم سو تفاهم نشه :)) 
------------
سه بار سعی کردم یه چیزی بنویسم ... :)) هر کدوم یه چیزی بود و در نهایت به نتیجه ای نرسید ...
از یه طرف نوشتن یا کلا حرف زدن دوست دارم
از یه طرف بعضی مواقع حتی با حرف های خودم ارتباط برقرار نمی کنم ...
هی می گم یعنی چی آخه :))
یه سری استدلالم وجود داره که چرا اینجوری می شه ... ولی تهش یه سری حرفن :)) فقط "حرف" . اونم حرفایی که باهاشون ارتباط برق
دروغهای سفید دروغهایی است که برای آسیب به دیگران گفته نمی شوند: 
۱- در جاده با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت رانندگی میکند اما در جمع دوستان میگوید که کمتر از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت نمیرود!
۲- روزی یک صفحه کتاب میخواند اما در حضور دیگران میگوید اگر کمتر از ده صفحه در روز بخوانم نمیخوابم!
پاول اکمن می گوید:«من دروغهای سیاه را بخشودنی می دانم... اما دروغ سفید نابخشودنی است.این دروغ انسانها را به پرتگاه نابودی می برد».
ادامه مطلب
×امشب ساعتها یک ساعت به عقب برمیگرده، همون ساعت قدیم گذشته میشه 
دردسر منم با خواهرم شروع میشه :|
شوهر خاله من همیشه همون ساعت قدیم رو میگه 
هر چی هم میگیم ساعت رسمی کشوره باز قبول نمی کنه 
×× خب بزارین یه چیزی تعریف کنم 
هر وقت کسی زمین بخوره، بعد از اینکه مطمئن شدم اتفاقی براش نیفتاده 
کلی میخندم (عمدا نمی خندم .خب خندم میگیره )
پله های ما خیلی سُره ، خواهرم چند باری خورده زمین 
چند شب پیش برای زنداداشم تعریف می کردم و می خندیدم /می خندیدیم 
م
ساعت مچی دوست دارم...قطعا اگر تمکن مالی داشتم، یک کلکسیونر ساعت می شدم...از همون ابتدای کودکی اصرار داشتم که ساعت بیاندازم...امروز که خیلی ها بواسطه موبایل از ساعت مچی چشم پوشی کردن، آدم های ساعت دار، خاص به نظر میان...هنوز هم از ایستادن مقابل ساعت فروشی های حول و حوش پلاسکوی مرحوم و تماشای ساعت های اصیل و قیمتی سیکو و سیتیزن لذت می برم...ساعت علاوه بر اعلام زمان، با انداختن در دست راست، نشانه ای از چپ دست بودنم است...این موضوع احترام ساعت را برای
بین دو اکانت  fba و prime آمازون تفاوت معناداری وجود دارد. در روش پرایم مشتری مبلغی را سالانه در حدود 100 دلار به آمازون پرداخت می کند و پست رایگان محصولات را در کمتر از 48 ساعت برای مشتریان انجام می دهد.
بیشتر مشتریان از اعضایی فروشنده با عضویت پرایم خرید می کنند. روش FBA هم یکی از دیگر از خدمات گوگل است که بهشتیان امکان می دهد محصول خود را در کمتر از 48  ساعت دریافت کنند.
برای دریافت و تبدیل کردن پنل خود به این خدمات کافی است ویزای  یکی از کشورهایی مور
کل جانباختگان جهان در طول سه ماه غوغای کرونا 3118نفر هستند! و این یعنی کمتر از نیم میلینیوم جمعیت جهان. حتی کمتر از تصادفات یک شهر کوچک، و بی ضرر تر از همه مرگ و میرهای شناخته شده. اما چرا آن را اینهمه بزرگ جلوه می دهند؟ یک بعد آن اقتصادی است، یعنی اقتصاد کشور چین که در حال نابودی بود، توجیه مناسبی پیدا کرد. یادتان باشد وقتی اقتصاد امریکا روبه پایان بود، دستور دادند تا برج های دوقلو تجارت جهانی منفجر شود، تا اسناد بدهی های 20تریلیون دلاری امریکا
به کسی که از مرکز مشاوره‌ی دانشگاه در حالی که قرمز شده و زیر لب فحش میده، میاد بیرون لبخند نزنین. چرا که برای یک گاو وحشی حکم پرچم قرمز تکون دادن داره.
پ.ن خوشحالم که امروز نگار بود و غرای منو گوش کرد. اگه نبود منفجر شده بودم :(
در نماز ما یک جو اگر ریا بود
کیسه‌ کیسه جو در زیر آن عبا بود
پشت تو عزیزان، پشت تو بزرگان
پشت ما دو کوه از درد بی دوا بود
پله پله سویت آمدیم و هربار
ساعت نماز و ساعت دعا بود
در میان پله جان به حق رساندیم
خانه‌‌ی خدا پایینتر از شما بود
سالها دویدیم پشت صف، در آخر
نوبتی هم ار بود، نوبت شما بود
سهم ما ز بابا، یک شب غریبان
سهمتان شب ‌شکر پشت مرزها بود
هرکه گوشه‌ای را می‌درد به عذری
یا به حکم بالا، یا سه تا قوا بود
ترسم آنکه روزی، ته کشد بهانه
یک نفر
پری از من پرسیده بودی فکر می‌کنم چطور قرار است بمیرم. یک غلیان است که زودگذر نیست. نمی‌گذرد. نشسته‌ای و ذره‌ ذره‌ی وزن اتم‌های بدنت را حس می‌کنی. سنگینی دستهایت، هجم بدنت را حس میکنی. سرت را می‌کوبی به بالشت و وزنی که از سرت می‌ریزد روی بالشت را حس می‌کنی. دستهایت لای موهایت گیر می‌کنند و همین که کمی از این وزن را با انگشهایت از خودت دور میکنی کمی، فقط کمی آرامترت میکند. نمی‌دانی با اینهمه «خود» چیکار کنی. نمی‌دانی با اینهمه «حس» چیکار
ساعت هشت رفتم اورژانس که یک ویزیت کوچیک انجام بدم و برگردم،ساعت 1:30تونستم لش گشنه و شرحه شرحه ی خودم رو برسونم پاویون برای شام...
آآما...مورنینگ رو لغو کردم!!!
خداییش بُرش تا کجا?انقدر برا کارای مریض سگ دو زده بودم که اتند قند عسل با وجود تمام سخت گیری هاش گفت باشه باشه باشه دکتر،لغو!!!تو فقط انقدر جیغ جیغ نکن و من زدم زیر خنده و گفتم ما چاکر شماییم خانم دکتر...یعنی کاری کردم که دکتر از شدت خنده دل درد گرفت و رفت خونه(ناگفته نماند که این خانم دکتر سخ
تکاوران حاضر در گروههای تروریستی «جبهه النصره» و «اجناد القوقاز» که تحت حمایت ترکیه قرار دارند، حملات گسترده‌ای به شهرک راهبردی «سراقب» در استان ادلب سوریه انجام دادند.
یک منبع در لشکر ۲۵ ارتش سوریه خبر داد که این درگیری‌ها صبح امروز (چهارشنبه) به شدت در جریان بوده و تا بعدظهر، از شدت آن کاسته شده و هیچ تغییری در نقشه میدانی این منطقه، رخ نداده است.
این منبع به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که ارتش سوریه در جریان دفع این حملات گسترده، حدود ۱۵۰ ترو
تصمیم گرفتم از این به بعد کارای متفرقه انجام ندم در عوض تمرکزم رو بزارم روی کارهایی که واقعا دلم میخواد انجام بدم پس خداحافظ روبان دوزی، خیاطی، رقص، چت و از این مزخرفات که واقعا برام دغدغه شده و به شدت افسرده ام میکنه .
عوضش میخوام چند تا کار رو حتما انجام بدم ...
کتاب بخونم حداقل روزی نیم ساعت .
بنویسم حداقل روزی یک متن.
آشپزی کنم حداقل سه بار در هفته.
کلاس شنا برم!(تا حالا نرفتم ،فقط به خاطر کمرم میخوام برم) حداقل یک بار در هفته .
دندون پزشکی برم.
روزهای اخر این هفته را درس نخواندم .دیگر حوصله ی انیمه دیدن را ندارم .فقط سه تا از سریال های شوکو موراسه را دیدم و اخری هم نیمه تمام است .میدانید این گزارش نوشتن تیتروار حالم را به هم میزند . دوستداشتم کمی بیشتر وقت برای خوب نوشتن میگذاشتم . منظورم این است که کتاب میخواندم تا بهتر بتوانم جمله بندی کنم ولی خب من فعلا فقط تست میزنم و مسئله حل میکنم و تازه حس میکنم ذهنم هم مختل شده و همه چیز به جز چیز های کنکوری را پس میزند://خلاصه که فکر کنم قرار ا
روزهای اخر این هفته را درس نخواندم .دیگر حوصله ی انیمه دیدن را ندارم .فقط سه تا از سریال های شوکو موراسه را دیدم و اخری هم نیمه تمام است .میدانید این گزارش نوشتن تیتروار حالم را به هم میزند . دوستداشتم کمی بیشتر وقت برای خوب نوشتن میگذاشتم . منظورم این است که کتاب میخواندم تا بهتر بتوانم جمله سازی کنم ولی خب من فعلا فقط تست میزنم و مسئله حل میکنم و تازه حس میکنم ذهنم هم مختل شده و همه چیز به جز چیز های کنکوری را پس میزند://خلاصه که فکر کنم قرار ا
مراقبت های ویژه ای که باید در قبال ساعت انجام داد.

ضربه : ساعت شما یک ابزار اندازه گیری دقیق میباشد. با آن با دقت رفتار کنید، در این صورت ساعت نیز به شما به خوبی هر چه تمام خدمت می کند. از ضربه های احتمالی به ساعت جلوگیری کنید (مثل افتادن به روی سطوح محکم و سخت). ضربه هایی که در اثر ورزش به وقوع میپیوندد مثل تنیس یا گلف یا دوییدن مشکلی برای ساعت بوجود نمی آورد اما بعضی از ساعت ها با این نوع حرکت ها نیز به مشکل بر میخورند. برای اطلاعات بیشتر با نما
شیوه های طبیعی از بین برد #شپش

1️⃣ سرکه را گرم کرده و آن را روی سر خود بمالید. حوله یا کلاهی روی سر خود بگذارید و ۳۰ دقیقه صبر کنید و بعد بشویید.

2️⃣ به همه جای موهای سر خود روغن زیتون بمالید، سپس موهای خود را در قسمت بالای سر خود جمع کنید و با کلاه حمام یا حوله آنها را بپوشانید. ممکن است موها چسبناک و روغنی و ناراحت کننده باشند.
◀️ بنابراین می توانید حوله ای را دور گردن خود ببندازید تا این مواد را جذب کند. ۳ تا ۸ ساعت موهای خود را در این حالت
انصافا چه‌طوریه که تو هیچ اتفاقی کنار «مردم» نیستید و فقط جایی که می‌شه تو سر حکومت زد سر و کله‌تون پیدا می‌شه؟آرزوی سرنگونی این رژیم رو دارید؟ چشم دیدنش رو ندارید؟ از صدر تا ذیلش حالتون رو به هم می‌زنه؟ باشه! ولی این رفتارتون فقط همه چیز رو بدتر می‌کنه. با این طرز فکر و اَه و پیف کردنتون از نظر روحی و روانی مردم رو اذیت می‌کنید. مردم رو مقابل مسئولین تامین امنیتشون می‌ذارید، اعتماد عمومی رو از بین می‌برید، مردم رو چند دسته می‌کنید، تنش
مدیریت استراتژیک سه شنبه 98/8/28 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی بین المللی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی و مدیریت بازار سه شنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
آموزش مهارتهای حرفه ای مدیریت بازرگانی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
آشنایی با قوانین کسب و کار شنبه 98/9/2 ساعت 8/30 صبح
تجارت الکترونیک 1 یکشنبه 98/9/3 ساعت 8/30 صبح
سازمانهای پولی و مالی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
مبانی بانکداری و مدیریت بانک یکشنبه 98/9/3 ساعت 10/30 صبح
مبانی مدیریت بازرگانی شنبه 98/9/2 ساعت 10/30 صبح
تجارت ب
هی می‌نویسم هی پاک می‌کنم. هی می‌نویسم هی منتشر نمی‌کنم. 
یه عالمه سیاهی تو مغزم منفجر شده.
کاش منم مثل گوسفندهای دور و برم به گوسفند بودنم پی نمی‌بردم هیچ وقت. سرمو مینداختم پایین  انقدر یونجه می‌خوردم که در ثانیه می‌توپیدم یا انقدر از گشنگی مععع مععع می‌کردم که جونم دربیاد. 

زندگی همیشه یه چیز عجیب داره برای رو شدن. داره که همین چندشب، شب تولدم ساعت دوازدهش از خوشحالی نمی‌دونستم چیکار کنم و ساعت سه و نیم صبحش از گریه و ناراحتی خوابم نمی‌برد. داره که وقتی امروز صبح تویِ اوجِ عصبانیت یه جمله‌‌ای که نبایدو سرِ یه نفر که دوسش داشتم فریاد زدم، تو کمتر از دو ساعت همون جمله و همونجوری از دهنِ یکی دیگه برگشت بهم. داره که من لحظه‌ی اول خشکم زد. داره که این حجم از نبودن انبار شده تویِ تمامِ وجودم. نبودنِ بقیه و نبودنِ خود
می دونستم آرامش قبل از طوفانه.
می دونستم چند روز بدون دعوا کردن، چند روز خوب بودن و خوب بودن باید به یه انفجار درست و حسابی بدل بشه.
و منفجر شدم:
دووم بیار فائزه جان، صبر کن، سه سال دیگه همه تون از شرم راحت می شید.
پ.ن. و دقیقا در متشنج ترین حالت، وقتی همه دارن بی صدا غذاشونو می خورن، تبلیغ عالیس باید پخش بشه: خانواده اله، خانواده بله.
پ.ن.دو. بعد بیاید بگید خوش به حالت که خواهر داری. تعارف نکنید، با کمال میل تحویلش می دم به شما.
پ.ن.سه. شاید به ظاهر آ
آنقدر می نویسم و پاک می کنم و می نویسم و پاک می کنم و نتیجه ای نمی دهد و هر روز روی این ها تلنبار می شود و این صدای لعنتی هم هر روز بیشتر از دیروز بی استفاده می ماند که آخرش رودل می کنم... این خط این هم نشان... در حال حاضر تنها چیزی که مرا از منفجر کردن وبلاگ با پست های احمقانه باز می دارد «روز های مرده» است و این امید که فردا باشگاه دارم و آنجا ناخواسته خالی می شوم ...
امشب راس ساعت 1:20 راس همان ساعت شهادت حاج قاسم با رمز یا زهرا سپاه همراه با شلیک 16 موشک بالستیک حداقل 80 نظامى آمریکایى را به درک واصل کرد و همچنین تعداد زیادى از دستگاه هاى مهم و هواپیما هاى آن را نیز نابود کردجالب اینجاس که ترامپ اعلام آمادگى کرده بود و نیرو هاش درحال آماده باش بودن ولى حتى ى موشک رو نتونستن جواب بدنخداییش غم ما رو کمتر کردند

واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

به گزارش فانوس،  روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ صبح امروز واگن مسافری قطار بندر عباس - تهران که در خروجی ایستگاه شوراب محور قم دچار مشکل فنی شده بود با تلاش مامورین فنی ظرف کمتر از یک ساعت مشکل رفع شد.

پس از رفع این مشکل قطار به سیر خود ادامه داد.
بمب هم جوشی: این بمب بر اساس هم جوشی هسته ای طراحی شده است. سلاح هایی که تنها یک مرحله هم جوشی انجام می هند، سوخت اولیه شان فقط هیدورژن است و از این رو به بمب هیدروژنی یا H-bomb معروف شده اند. به این سلاح ها، سلاح های گرما هسته ای نیز می گویند، زیرا برای آغاز واکنش زنجیره ای هم جوشی هسته ای به دمای اولیه بسیار بالایی نیاز است.
امروز، تمایز دادن این دو نوع سلاح بسیار دشوار است؛ زیرا در سلاح های پیچیده ای که امروزه ساخته می شود هر دو نوع بمب با هم ترکی
وَذَا النُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَى فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ ۸۷

و ذوالنون را [یاد کن] آنگاه که خشمگین رفت و پنداشت که ما هرگز بر او قدرتى نداریم تا در [دل] تاریکیها ندا درداد که معبودى جز تو نیست منزهى تو راستى که من از ستمکاران بودم (۸۷)
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این نغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
بالن در کلش رویال سربازی قدرتمند و کند عاشق هدف گیری تاور ها همانند جاینت است اما برخلاف جان زیاد جاینت او کم جان است???
اما اگر جان زیادی همانند جاینت داشت نمی توانستیم جلوی اورا بگیریم پس کم بودن جان بالن هم به نفع ما است هم به ضرر ما است??
و اگر جانش زیاد بود من فکر میکنم باید اسمش را میزاشتیم ویرانگر???
خب حالا برویم سر نحوه استفاده درست از بالن این سرباز قدرتمند جان کمی دارد و با کوچک ترین آسیب از بین میرود
اما پس از سقوط بالن بمبی که در دستش
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این تغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
طبق مصوبه مجلس، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ۲۴ یکم فروردین ماه ۱ ساعت به جلو می‌رود و در ساعت ۲۴ سی‌ام شهریور ماه به حالت سابق باز می‌گردد.
بر این اساس ساعت رسمی کشور در ساعت ۲۴ فردا (یکم فروردین ماه) یک ساعت به جلو کشیده می‌شود
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
[عکس 1280×853]
مشاهده مطلب در کانال
امروز رکورد خودم رو زدم و پنج ساعت پیاپی بدون پا شدن از پشت میز درس خوندم...ساعت دو بعد از ظهر نشستم پشت میز و هفت بعد از ظهر بخاطر آلارم مثانه ام بلند شدم...من اصولا اعتقادی به این سوسول بازی که میگن یک و نیم ساعت درس بخونید و نیم ساعت استراحت کنید ندارم،والا!
گفت بردم صافکاری ماشینم رو نشون دادم. سیصد و ده تومن میشه هزینه ش. 
گفتم آقا حالا هرچی که صافکار میگه که نباید بگید چشم.گوشه های قیمت رو بسابید؛ از اول و اخرش یه مبلغی تخفیف بگیرید...
گفت شما انگار خیلی راهتون به صافکاری می افته خانوم! 
گفتم طعنه تون رو نشنیده میگیرم.
تا آخر مکالمه خنده ش قطع نشد و الان دارم از حرص منفجر میشم.
ساعت نزدیک به 3 شبه.
فردا باید بتونم نهایتا تا 8.5 از خواب پاشم.
فردا باید شروع کنم به رژیم گرفتن و تو کرفس مجددا غذاهامو وارد کنم.
فردا قراره با سارا (دوست جدید) یه سری تمرین داشته باشیم.
 امشب یک غلط کمتر از دیشب و پریشب داشتم و قدرشو می دونم(از قصد تو ساعت های خواب آلودگی تمرین می کنم که ذهنم عادت کنه).
چهارشنبه نوبت مشاوره دارم، و نسبت بهش خوشبینم.
ساعت مطالعه خودت رو از ده به بیست برسون
شنبه یکشنبه روزیه ک کلاس داری اما میتونی حداقل دو ساعت بخونی
دوشنبه کلاس نداری پس مینیمم باید ٥ ساعت بخونی
سه شنبه کلاس داری و همون دو ساعت کافیه
چهارشنبه پنج شنبه و جمعه ک کلاس داری هم هر کدوم ٥ ساعت
پس مینمم میتونی ساعت مطالعه رو به ٢٦ افزایش بدی و ٦ ساعتم میگیم نرسیدی بش پس فلا ٢٠ ساعت هدف در دسترسیه با ی حساب کتاب ریز
آقا جون سلام ....
پارسال همین موقع ها بود یادتونه ... به انسیه گفتم تو اون شرایط سخت که دنبال راه نجات بود از شما کمک بخواد... بهش اطمینان دادم که کمکش میکنید 
اما امسال خودم تهِ چاهم ... آقا جون با بغض و اشک دارم مینوسیم ... وسط دعاهاتون منو یادتون نره ... میدونم آدمِ بدیم ... ولی اینجا یکی هست که تحمل این روزا رو نداره 
آقاجون من هر جا گرفتار شدم شما بهترین رفیقم بودین ...اینجا تنهام نذارین ... قلبم داره منفجر میشه 
آقاجون ...
برق دانشکده قرار بود دو ساعت قطع باشه. ۱۳ دقیقه از قطعی برق گذشته بود که طهورا و آقای الف. بار و بندیل‌شون رو جمع کردن که برن.
گفتم :"بچه‌ها نرید! فقط یک ساعت و ۴۷ دقیقه مونده!"
آقای الف. گفت:"این جوری که شما ثانیه به ثانیه می‌شمرید، دو ساعت طول می‌کشه"
خب مگه مجبوری نمک بریزی برادرِ من؟! یک ساعت و ۴۷ دقیقه با دو ساعت چقدر فرق داره مگه؟ :|
+ هرچند که اونا بردن. منم دو ساعت و نیم موندم ولی برق نیومد.
+ البته شما به این تصویری که من اینجا از آقای الف. ساخ
قسمت اول آموزش ورد در کمتر از 2 ساعت

دانلود رایگان

نصب ورد در ویندوز - نصب پرینتر .
تنظیمات ورد برای شروع کار .
چگونه فارسی و انگلیسی را سریع تایپ نماییم .
اعداد شما فارسی تایپ نمی شود .
اندازه خط کش صفحه اینچ می باشد چگونه به سانتی متر تبدیل نماییم .

دانلود رایگان
ظهر ها که میشه از ساعت حدود یازده تا دو و نیم سه خیلی حالم بد میشه ..یک هجمه ای از ترس و تشویش و اظطراب بهم رو میاره که واقعا حالمو بهم میزنه این وضعیت .. ولی چاره ای نیست.. و من باید مدارا کنم با این موضوع.. الان که ساعت سه شده حالم بهتره و دنبال راهکارم برای بهتر شدن وضعیتم..فک کنم اگه بنشینم وویس ها مو کامل کنم و بره کنار استرسم کمتر بشه.. در مورد اینکه فکر اون دختره «ز» عوضی و دوست بدتر از خودش که حجم ترس و اظطراب رو هر سری با فکر کردن بهشون متحمل م
رفت تا نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس شهر. ایستاد کنار درخت روییده در جوی جلوی ایستگاه. نگاه به آسمان کرد. هوا غبار داشت. گمانش این شد که تا غروب آفتاب چیزی نمانده است. اما ساعت می‌گفت که فعلاً، غروب نزدیک نیست: چرا ساعت مچی‌اش می‌گفت که دقیقاً ۲ ساعت مانده است به غروب؟ به نظر او، همان موقع هم غروب بود. بعد این واقعه، او مشاهدات چند روز قبل خود را مرور کرد و دانست که خورشید فقط دارد غروب می‌کند. ولی ساعت مچی او می‌گفت که خورشید در ساعت ۶ و نیم صبح
دستگاه کباب زن اتوماتیک مدل PS400A
سیخ گیری یکنواخت و یک دست
عدم نیاز به نیروی ماهر
کیفیت ظاهری مناسب
عدم انتقال آلودگی
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در مصرف انرژی
گارانتی: دوازده ماه
خدمات پس از فروش: ده سال
معرفی دستگاه کباب زن | دستگاه کباب گیر اتوماتیک مدل PS400A
دستگاه کباب گیر اتوماتیک یا کباب زن مدل PS400A جدیدترین دستگاه کباب زن تولید شده توسط مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی پویا صنعت است. این دستگاه از نظر اندازه کوچکترین دستگاه کباب زن صنعتی

گران قیمت ترین ساعت های مچی (بخش اول)
گرانترین ساعت های مچی ، لاکــچری های ساعت که در جهان دارای برندهای معروف هستند و به آنها ساعت های چند میلیاردی می گویند. بیشتر این ساعت ها الماس های زیادی دارند. این نوع ساعت ها انقدر زیبا هستند که درخشش خاص آنها چشم هر بیننده ای را خیره خود می کند. گرانترین ساعت های مچی جهان بسیار لوکس هستند و نمونه هـــایی که موجود است در این مقاله برای شما همراه با عکس هایی زیبا از این نوع ساعت ها به نمایش می گذاریم.گرا
گاهی وقت ها قبول کردن اینکه گذشته ها گذشته کار سختیه!
یعنی چی که همه چی گذشته باشه و دستت بهش نرسه؟
توی ذهنم تصورش میکنم
خیلی زنده
مثل اینکه همین الانم تو همون روزا زندگی میکنم
ولی دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم
هیچ تصمیمی درموردش نمیتونم بگیرم
گذشته ها گذشته
و این شده داستان تلخ این روزهای من.
پی نوشت:چقدر این قطع شدن نت سخت داره میگذره.سرمونو تو نت گرم میکردیم کمتر احساس تنهایی میکردیم کمتر به غصه هامون فکر میکردیم.از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب خوابیدم
طناب ورزشی مدل LG-1112                               

جنس دسته:   پلاستیک سخت            
                                             دارای شمارشگر: سه رقمی
                                              طول: 3  متر
                                               وزن :255 گرم
                                                 قیمت :  36.000تومان   

برای چه باید یکی وبلاگ اضافه می زدم؟
راستش...نمی دانم. شاید چون از فضایش خوشم می آید. از صقحه انتشار و دکمه سبز و خوشرنگ ذخیره خوشم می آید. از نظراتی که برایم می آیند خوشم می آید. از آدم هایش خوش می آید.
شاید چون از پنل کاربریم کمتر از فولدر پیشنویس دوم اورسینه می ترسم. 
شاید چون...میخواهم بهتر و مرتب تر و سامان یافته تر بنویسم. 
شاید میخواهم احساس مفید بودن...نه تحصحیح میکنم. کمتر مضر بودن داشته باشم.
پس من...از امروز... از روز بیستم اردیبهشت سال 1399،
«در دنیای امروز مقدار زیادی از ناراحتی‌ها و زیان‌هایی که عاید می‌شود حاصل عقیده به فضیلت کار است، حال آن‌که خوشبختی و رفاه آدمی را باید در کاهش سازمان یافته‌ی کار جستجو نمود...
ما کاری به عدالت اقتصادی نداریم، بنابراین قسمت عمده‌ی تولید نصیب اقلیتی معدود می‌گردد که اغلب اصلا کار نمی‌کنند. به علاوه به علت فقدان یک دستگاه نظارت مرکزی بر امر تولید، چیزهای بسیاری را تهیه و تولید می‌کنیم که مصرفی ندارند. درصد عظیمی از نیروی کار را بیکار نگ
یکی از دانشجوهام برام ویندوز 10 اورجینال اورد
منم ویندوزم رو عوض کردم
نمیدونم چه مرگشه که ساعت رو نیم ساعت جلوتر نشون میده
یعنی الان ساعت 3 هست ولی میزنه 3:30

میخواستم درستش کنم
ولی واقعیتش حس خوبی داره
به ساعت نگاه میکنم و میگم اوه اوه ساعت 6 شد مثلا
بعد یادم میافته تازه 5:30 شده :-D

یک ماهی هست اوضاع همینه
هنوز که عادت نکردم و هنوز برام حس زرنگ بودن، برنده بودن و از این دست حس های خوب داره

گفتم از خوشحالی های کوچیکم با خبر باشید

با نظر به تقاضای روز افزون اعضاء کتابخانه و خانواده های محترمشان، مبنی بر افزایش ساعت فعالیت کتابخانه، با پیگیریهای انجام شده و اخذ مجوز از اداره کل استان، ساعت کارکتابخانه  از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21:00  و همچنین عصر پنجشنبه ها تا ساعت 19:00 مشغول به خدماتدهی به اعضاء و مراجعان محترم می باشد.دریافت
سلام 
اقا این عمم و بچه هاش دارن میان(استان فارس زندگی نمیکنن)
بعد من دیشب خونه مامان بزرگ موندم.صبح ساعت پنج اومده مامان بزرگم زنگ زده بهشون کجایید.اومده داد و بیداد که بلند بشید ساعت شش اونا اباده هستن یک ساعت دیگه میرسن کار داریم:/من و س جان اول صبحی موی کنان و روی زنان داریم میگیم والا به لا از اباده تا مرودشت که خونه مامان بزرگه سه ساعت راهه:/
مگه قبول میکرد
حالا نیم ساعت پیش زنگ زدیم گفت تاززززززه رسیدیم اباده:/
از ساعت پنج که زنگ زده خد

برند PATEK PHILIPPE-REF
این ساعت زیبا فقط و فقط  داری 4 نوع است که بدنه آن از اســـتیل ضد زنگ است.این نوع ساعت یکی از گرانترین ساعت های مچی جهان به شمار می آید وبا پول کشور ما به مبلغ باور نکردنی در حدود 44 میلیارد تومان قیمت دارد.

شبها (بعد از ساعت شش) معمولا میرم استارباکس،
میرم یه چایی میخورم.
گاهی میرم یه چیز کوچیکی به عنوان شام میخورم.
قبلنا غذا میپختم، الان عمدا کمتر میپزم که هم کمتر بپزم هم کمتر چاق بشم.
وزنم هم خوشبختانه اومده پایین تر.
غذای فست فود دوست ندارم،
گاهی برای تنوع انجام میدم.

گاهی هم برای جمع کردن فکرم. برای فکر کردن. ولی برای بقیه غذا میپزم. دوست دارم. 

یه مسیر طولانی رو تنهایی طی کردم، و بعدش یه ادم فوق العاده توی زندگیم پیدا شد. کاش ده سال قبل پیدا
همین اول کاری کلی کار انداخت گردنمون:) 
دارم فکر میکنم فردا تا ساعت چند بیدار خواهم موند؟؟؟؟؟
فردا کلی کار سرم ریخته‌ست:(((
تا ساعت ۲ ظهر خونه نیستم:( 
بعدم با خانم S قرار دارم برای همین ساعت ۲ خونه نمیام و تا ساعت ۴ پیش اونم.
بعد ترم، ساعت پنج مامانم میاد پیشمون. ساعت شش هم یک کار دیگه‌ست.
ساعت هفت و نیم میرسم خونه:((((((
تا ساعت ۱۲ باید بیدار باشم تا کار دیگه‌ایی رو به اتمام برسونم:((((((((
ساعت پنج باید بیدار بشم:(((((((((((
فردا سخت ترین روز جهانه:) 
خدا ج
افزایش #تضمینی اعضاء کانال (ممبر صددرصد واقعی)

1 -  جذب فوری   (با لینک جوین کانال) :
حداقل سفارش = یک کا
پیامرسان بله : هر یک کا  = ۶۹.۰۰۰  تومان ۲ کا به بالا شامل تخفیف خواهد شد
تلگرام :هر کا اجباری  = ۱۵.۰۰۰ تومانهر کا  فیک  =  ۲۰.۰۰۰ تومان
2 - جذب اختیاری (بالینک عادی کانال) : انتشار لینک عادی کانال شما در مجموعه ۱.۵۰۰.۰۰۰ نفری بمدت ۳ ساعت به شرح ذیل
بله  :   ۱۵۰.۰۰۰   تومانمیانگین جذب : حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر مدت زمان انتظار برای انجام : ۲۴تا۴۸ ساعت
از این به بعد ساعت خواب و درس خوندنم عوض میشه ان شاءا... .
1- اذون مغرب رو ساعت هشت وربع میگن. تا 8ونیم نماز.
2- از8ونیم تا ساعت 9وربع افطار.
3- از ساعت 9ونیم تا 10ونیم درس.
4- از 10ونیم خواب تا 3.
5- از 3 تا یه ربع به4 سحری.
6- از یه ربع به 4 تا اذون صبح، ... .
7- تا ساعت 5ونیم نمازصبح.
8- از 5ونیم تا 6ونیم درس.
9-بعد از برگشتن از دانشگاه، تا اذون مغرب درس.
خدای من. خودت کمک کن بتونم درس بخونم و وقتمو تلف نکنم.
بعضی آدمها هستند که دوست دارم با تمام وجود بزنم توی دهنشون. بیشترشون هم اطرافیان هستند. شاید مشکل روانی دارم نمیدونم! اما هرچی که هست حس هام خیلی قوی هستش. اینقدر قوی که نمیدونم کی منفجر بشه.
خدا خدش کمک کنه که بتونم از ایران خارج بشم....
حدود ساعت ۲۳ از خونه راه افتادم که کشیک سپیده رو توی اورژانس تحویل بگیرم تا بتونه نصف شب بره فرودگاه امام دنبال داداشِ از فرنگ برگشته ش. و مواجه شدم با اوضاع داغونی که من و سپیده دو تایی با همدیگه هم از پسش برنمیومدیم. سپیده کاملا هول کرده بود و نگران از اینکه تو این وضعیت آیا می تونه به من اعتماد کنه و کشیکشو بسپاره بهم یا نه. و من تازه از راه رسیده دارم نگاه می کنم یکی یکی به تخت ها، می رم سراغ پرونده ها و نت های سپیده رو می خونم ؛ در حالی که سپی
۱۹۰ از اون صفحه ها مونده هنوز :) در ابهام بشینم تا صبح بخونم آیا ؟! یا نه ؟!
یه سری آهنگا رو پلی کردم بس ناجوانمردانه حال خوب کنه!
فک کنم یه سه دقیقه کمتر برم کتابمو باز کنم و تمام صفحه هاشو از اول بو کنم و بعدم شروع کنم اون ۱۹۰تای باقی مونده رو بخونم ! 
و اگر در توانم باشه فردا کتاب جدیدم رو بخونم ! و به شمام معرفیش کنم !اگه بیدارم چون توی ساعت خوابم یه قهوه خوردم و این جلوی خواب منو گرفت !اینکه یه هفته تمام شایدم کمتر از یکشنبه تا یکشنبه !خودمو از د
یه حس بد تمام وجودمو گرفته
مث ی بختک روی قفسه سینه م
چرا مهدی مثل یه کوه آتش فشان یهو منفجر شد امشب؟
چرا انقدر تو دلش از خانواده من کینه س
چرا انقدر دیر و سخت فراموش میکنه؟
الان طرف منه اگر یه روز نظر من مخالفش باشه چی؟ اون موقع از منم کینه میگیره؟
چرا وقتی عصبانی بود هیچکدوم از حرفای من حالشو عوض نکرد؟
چرا جملات محبت آمیزمو ندیده گرفت؟
چرا براش مهم نبود که بهش گفتم منو چجوری صدا کنه؟
چرا برداشتن اینهمه مرز براش مهم نبود؟
دارم اشتباه میکنم؟
ان
صرفا اومدم یادآوری کنم ساعت زمینه و اگه دوس دارین با کم کردن روشنایی خونتون و محل کار و استفاده نکردن از وسایل الکترونیکی به مدت یک ساعت -از ساعت هشت و نیم که یه ربع پیش بود تا ساعت نه و نیم- به این رویداد جهانی بپپیوندین.ما لامپ ها رو خاموش کردیم و همین طور فریزر رو،بخاری ها رو هم همین طور.درسته که این رویداد گفته لوازم الکترونیکی رو کم مصرف کنین تو این ساعت اما ماموریت اصلیش توجه و آموزش دادن برای استفاده از انرژی ها و وسایل پایدار و پاکه.پس ه
توی فرودگاه نشستم و کمتر از دو ساعت مونده به رفتن...
سفر این بار کاملا چشیدن خانه بود...خانه و دیگر هیچ...
نه مهمانی و نه سفر و نه دور همی زیادی...
زیبایی خانه مزین به حضور علی و ارغوان بود...
چند روز اول علی برایم علی پارسال نبود... جمله های شمرده ی علی تبدیل شده بود به ور ور حرف زدن... معصومیت بچگی به شیطنت پسرانه... اما کم کم من هم علی جدید را دوست داشتم... علی عزیزی که کلاس میرفت و جمله های کوتاه انگلیسی میگفت... علی که حاصلش دست گاز گاز شده و بازوی دردنا
کلاس جبرانی اصول حسابداری 2 با استاد رحیمی بعد از عید به شرح ذیل  در آز خاک شناسی می باشد :
سه شنبه مورخه 98/01/20 ساعت 6 تا 8 عصر
چهارشنبه 98/01/21 ساعت 4 الی 8 در کلاس 601 برگزار میگردد ./
دوشنبه 98/02/02 ساعت 11/30 الی 14/45
سه شنبه 98/02/03 ساعت 18 الی 19/30
نیازی نیست برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطب و داوران ساعت‌ها بر پرده نمایش ظاهر شوید. در این مقاله به ۱۲ بازیگری که برای بازی کوتاه خود موفق به دریافت نامزدی و یا جایزه اسکار شده‌اند نگاهی می‌اندازیم.
۱. آنتونی هاپکینز
۱۹۹۱ The Silence of the Lambs
مدت بازی: ۱۶ دقیقه
هنوز بر سر زمان دقیق حضور آنتونی هاپکینز در نقش دکتر هانیبال لکتر Hannibal Lecter در «سکوت بره‌ها» اختلاف‌نظر وجود دارد. برخی می‌گویند او ۱۲ دقیقه بازی داشته و عده‌ای معتقدند حضور او کمتر از ۱۶
شبی که حزب منفجر شد اصلا قرار نبود آن همه جمعیت آنجا باشد، به صورت معمول باید ده – پانزده نفر آنجا می بودند. بقیه را خود کلاهی دعوت کرده بود، هر کسی را که می دانست وزنه است حتی عضو حزب نبود [مثل شهید منتظری] به بهانه ای کشیده بود آنجا. گفته بود امشب آقای بهشتی می خواهد سخنرانی مهمی راجع به مسائل اقتصادی ایراد کند. لذا در آن شب خیلی ها به آنجا رفتند.
حتی آقای بهشتی هم نمی دانستند که چرا این همه جمعیت آنجا آمده است. بعد از اقامه نماز وقت برای سخنرا
1- خیر نمی توان انتظار داشت 72 ساعت هوا آفتابی باشد . زیرا طی این 72 ساعت شبها هوا تاریک خواهد بود.

2- آخرین تکه طی 7 روز بریده خواهد شد.

3- درست 5 دقیقه است . اگر 5 اتومبیل بتوانند 5 تی شرت طی 5 دقیقه بدوزند هر چه تعداد اتومبیل ها بیشتر شود تعداد تی شرت ها هم بیشتر می شود اما مدت زمان دوخت آن ها تغییری نمی کند

4- شما نمی‌توانید به سوال آیا شما زنده هستید ؟ جواب نه بدهید

5. ساعت کوکی نمی تواند شب و روز را تشخیص دهد پس به نخستین ساعت 9 که برسد زنگ می زند

GRAFF DIAMONDS THE FASCINATION

بانوانی که به ساعت مچی گران علاقمند هستند با احتمال زیاد این ساعت را که کلا از الماس تشـــکیل شده است را می پسندند. این ســاعت فوقه لوکس زنانه و زیبا و درخشان الماس هایی با وزن 156 قـــیراط یک زیبایی نفسگیر را به رخ بیننده می کشد. وسط این ساعت به شکل یک اشــک زیباست که الماسی 38 قیراطــی برای این طرح میانی استفاده شده است. این ساعت به ریال حدود 1200 میلیارد ریال است!

منبع : ساعت ارومیه
خرید ساعت مچی متناسب با دست

از مهترین مسایلی که در خرید ساعت مچی باید توجه کرد، انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز دست شماست چرا که هر ساعت مچی برای همه دست‎ها مناسب نیست. برخی نکات است که با رعایت آن‌ها می‌توانید اطــمینان حاصل کنید که ساعت مچی که خریدید، متناسب با مچ دست شما است. در این مطلب قصد داریم به نکات کلی که بایستی در انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز مچ دستانتان رعایت کنید، اشاره کنیم. 

قطر ساعت: به صورت کلی قطر صفحه‌ی ساعــت‌های
یکی از ویژگی هایی که امروزه بعضی از سیستم های توزین دیجیتالی به آن مجهز شده است سیستم شمارش قطعات است که در اصطلاح به عنوان ترازوی قطعه شمار یا ترازوی Counter شناخته می باشد. همانطور که قابل درک است شمارش قطعات با تعداد بالا وقت زیادی را صرف خواهد کرد و ممکن است در حین شمارش اشتباهاتی رخ دهد که مشمول خسارت خواهد شد به همین دلیل وجود ترازوی شمارشگر انقلابی بزرگ در سیستم های توزین دیجیتال ایجاد کرد و توانست با استقبال بینظیری مواجه شود.در حال حاض
دستگاه کباب زن اتوماتیک مدل PS600H
کیفیت ظاهری مناسب
عدم نیاز به نیروی ماهر
عدم انتقال آلودگی
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در مصرف انرژی
معرفی دستگاه کباب زن اتوماتیک |دستگاه کوبیده زن اتوماتیک مدل PS600H
دستگاه کباب زن اتوماتیک مدل PS600H مناسب برای کیترینگ ها و رستوران هایی با ظرفیت پخت روزانه بیش 2000 سیخ کباب است. این دستگاه کباب زن قابلیت سیخ گیری کباب بدون دخالت دست و به صورت ی
با نظر به تقاضای روز افزون اعضاء کتابخانه و خانواده های محترمشان، مبنی بر افزایش ساعت فعالیت کتابخانه، با پیگیریهای انجام شده و اخذ مجوز از اداره کل استان، ساعت کارکتابخانه  از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21:00  و همچنین عصر پنجشنبه ها تا ساعت 19:00 مشغول به خدماتدهی به اعضاء و مراجعان محترم می باشد.
ساعت مچی زنانه و مردانه بسیار ظریف و زیبا
ساعت مچی عقربه‌ای «آلبرت ریله» (Albert Riele) مدل «513LQ03-SP33D-TN-K1» از سری ساعت‌های لوکس «Premiere» این برند به شمار می‌رود. این مدل یکی از ساعت‌های لوکس کلاسیک‌اسپرت زنانه است که در قالب یک بسته‌بندی جذاب همراه یک جفت بند اضافه‌ی چرمی عرضه شده است. رنگ‌بندی بی‌نظیر رزگلد و قهوه‌ای یا رزگلد و سفید در کنار صفحه‌ی صدفی و نگین‌های تزئینی و زیبا، ترکیب بسیار جذابی را پدید آورده‌اند که توجه تمامی بانوان را به خ
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
تجزیه و تحلیل  طراحی سیستم  رشته مدیریت بازرگانی دوشنبه 98/9/4 ساعت
نباید اینطوری بگم ولی میگم به جهنم،کود طبیعی تو این کار گروهی واقعا!!یعنی دو هفته تمامه برای من بدبخت اعصاب نزاشتن باشه بابا فهمیدیم یه کارو نمیتونید درست انجام بدید،مسائلو قاطی میکنید و از هر جا شاکی اید سر هم گروهتون خالی میکنید میخواید بیشتر از این جنبه های زیبای شخصیتیتونو نشونم ندید؟بخاطر از بین رفتن ظاهر شما نمیگما واقعا الان اعصاب خودم برام مهمه که داره منفجر میشه،آره خودخواهی رو از خودتون یاد گرفتم:)
دستگاه کباب زن اتوماتیک مدل PS500H
عدم نیاز به نیروی ماهر
کیفیت ظاهری مناسب
عدم انتقال آلودگی
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در مصرف انرژی
معرفی دستگاه کباب زن اتوماتیک| کوبیده زن اتوماتیکمدل PS500H
دستگاه کباب زن اتوماتیک یا کباب گیر یکی از وسایل پر کاربرد در رستوران ها و مراکز طبخ غذا می‌باشد. سیخ گیری کباب به تعداد زیاد کاری دشوار و زمان بر است. برای حل این مشکل استفاده از دستگا
فکر می کنید چقدر زمان خالص در یک زندگی ۷۰ ساله داریم؟
فوق العاده کم، فقط ۱۰ درصد عمر، برابر با ۵/۵ سال!!!

حتما به فکر خواهید رفت و حتما افسوس خواهید خورد…توصیه می شود بخوانید و مجددا ساعت زندگی را تنظیم کنید…
    دکتر حبیب زاده تا حال محاسبه کرده اید چقدر زمان خالص در عمرتان دارید؟ برای شما حساب کرده ایم:
    در یک محاسبه بسیار ساده، اگر بنا باشد هر انسانی متوسط ۷۰ سال عمر کند (که ظاهرا در زمان ما این اندازه عمر، حداکثر مقدار است)، و روزانه:

- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
1- اگر ساعت 12 ظهر هوا بارانی باشد آیا می‌توان انتظار داشت هوا در 72 ساعت بعد آفتابی شود؟

2- یک خیاط پارچه ای به اندازه 16 متر دارد و هرروز 2 متر از این پارچه را می‌برد. آخرین تکه از این پارچه روز چندم بریده خواهد شد؟

3- اگر پنج چرخ خیاطی در طول زمان پنج دقیقه بتوانند پنج تی شرت بدوزند چند دقیقه لازم است تا 100 چرخ خیاطی 100 تی شرت بدوزند؟

4- به چه سوالی هیچگاه نمی‌توانید پاسخ نه دهید ؟

5. من ساعت 8 شب به رخت خواب رفتم و ساعتم را کوک کردم که 9 صبح زنگ ب
کامیون شامل خاور 608، خاور 808 و ایسوزو میباشد
ساعت اضافی برای کامیون از ساعت سوم و برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می شود
ظرفیت وانت تلفنی کمتر از یک تن و برای نیسان بار کمتر از دو تن است
دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 25 تا 35 هزار تومان می باشد
اگر راننده در حمل و چیدن وسایل نقش داشته باشد,بعنوان کارگر درنظر گرفته میشود

در تاریخ 97/5/16 مدیریت باربری و اتوبار گاندی تصمیم گرفته که در قیمت ها
تغییر ایجاد کند. باربری و اتوبار گاندی با توجه ب
واقعا بیست و چهار ساعت که ده ساعتشو خوابم کمه :(
ینی من چهارده ساعت رسما بیدارم :|
سه ساعتشم که خوردن و اینا
میشه ۱۱ ساعت
پنج ساعتشو پا گوشیم 
میشه شش ساعت
سه ساعتش رو که ولو شدم رو تخت زل زدم به سقف 
میمونه ۳ ساعت دیگه
که اونم معلوم نی چیکار دارم میکنم :|
.
.
.
باید شروع کنم به برنامه ریختن اینطوری نمیشه
سال کنکور با تمام مزخرفیش خوبیش این بود که ادم شده بودم و اومده بودم رو برنامه و وقت زیادم میوردم ...
( بدترین فوشی که بلدید ) نثارِ این احوالِ من ...
طناب ورزشی گلدن استار مدل RXF-12P
                      ویژگی‌های کلی طناب ورزشی کالری مدل RXF-12P
                                       جنس طناب پلاستیکیPVC   
                                      جنس دسته پلاستیکیABS
                                      دارای شمارشگر سه رقمی
                                       طول 300 سانتی متر
                                       وزن 255 گرم
                                       قیمت      36.000تومان

طناب ورزشی گلدن استار مدل RXF-12P
                      ویژگی‌های کلی طناب ورزشی کالری مدل RXF-12P
                                       جنس طناب :پلاستیکیPVC   
                                      جنس دسته :پلاستیکیABS
                                      دارای: شمارشگر سه رقمی
                                       طول: 3  متر
                                       وزن: 255 گرم
                                       قیمت:  36.000تومان

ساعت وسیله ای برای اندازه گیری زمان است. ساعت با فرم نوینش  یعنی(24 ساعتی) حداقل پنج  قرن  مورد استفاده است. با پیشرفت علم و دانش بشری، بتدریج ساعتهای دقیق تر و مکانیکی، وزنه ای، فنردار، برقی، باطری دار و کامپیوتری جای ساعتهای آبی، آفتابی و ساعت های ماسه ای را گرفتند.
ساعت های دیواری ایده آل برای خانه شما
ساعت ها سازهای مربوط به گفتن زمان هستند که تقریباً در همه جا به اشکال مختلف یافت می شوند. ساعت های دیواری ساعت هایی هستند که بر روی دیوارها قرار می گیرند که می توانند دارای عملکرد دوگانه باشند: نمایش زمان و تزئین دیوار خانه ها.ساعت دیواری بخش مهمی از هر خانه ای هستند که می توانند دیوارهای خالی را متحول کرده و در هر اتاق خانه قرار بگیرند. همچنین افراد برنامه های خود را با ساعت مدیریت می کنند. در این مبحث دو
⚫️ 21 فوریه، ساعت ۱۲:۳۰ شب :- پیش نمایش ۳۰ ثانیه‌ای از تایتل ترکِ ON در TikTok
⚫️ 21 فوریه، ساعت ۶:۳۰ صبح :- وی‌لایوِ ویژه‌یِ کامبک با آلبوم Map Of The Soul:7
⚫️ 21 فوریه ، ساعت ۱۲:۳۰ ظهر:- انتشارِ آلبوم Map Of The Soul:7 همراه با انتشارِ Kinetic Manifesto Film 
⚫️ 21 فوریه ، ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر:- مصاحبه‌ی زنده‌ی بی تی اس در برنامه‌ی The Today Show 
⚫️ 24 فوریه :- کنفرانس خبریِ آلبوم Map Of The Soul:7 در سئول 
⚫️ 25 فوریه ، ساعتِ ۸:۰۰ صبح:- پخش برنامه‌ی Tonight Show With Jimmy Fallon که از پیش ضبط شده
باز دوباره روزای پایین هورمونی رو میگذرونم و طبق معمول هرروز یه بهانه برا گریه کردن پیدا میکنم. ولی اینکه میدونم بخشی از زود شکستنم نه بخاطر ضعیف بودن بلکه بخاطر چندتا مولکول کوچیکه حالمو بهتر میکنه و باعث میشه کمتر خودمو بابتش سرزنش کنم. این روزها میگذره، اشکال نداره اگه حالم یه روزایی خوب نباشه ( تا وقتی باعث بدحالی دیگران نشم ) و اشکالی نداره اگه گاهی به بهانه‌ی مولکول‌ها گریه کنم. 
پریشب چون ...
دیروز چون ...
امروز چون بهم گفتن چرا بخاطر خ
آیا شما هم به دنبال راهی برای درمان استرس می‌گردید؟ گاه استرس در زندگی آنقدر شدید می شود که احساس می کنید هیچ ساعتی از روز آرامش نداشته و باید برای غلبه بر آن از دارو یا کسی کمک بگیرید. اما باید بدانید استرس یک احساس طبیعی است که در زندگی هر کسی وجود دارد و نمی توان آن را به طور کامل حذف کرد. در عوض می توان برای کنترل استرس از تکنیک های مختلفی استفاده کرد. برای اطلاع از روش های کنترل استرس کلیک کنید. در صورتی که  شدت استرس به حدی باشد که عملکر
خوشبختانه توانسته ام هر روز طبق روال ساعت 6 بیدار شوم با وجود این که شب ها به موقع نخوابیدم و ساعت خوابم به کمتر از 6 ساعت می رسید. روزی میانگین 8 ساعت کار کردم و دو ساعت هم ورزش و کمی وقت هم صرف نوشتن و کارهای دیگر. از عملکرد خودم راضی هستم و طی تجربه ای که بدست آوردم اکنون قصد دارم شروع کار روزانه ام را بعد از نوشتن صرف مطالعه کنم. چون وقتی کار می کنم آنقدر تا پاسی از شب غرق آن می شوم که وقتی برای مطالعه نتوانم اختصاص بدهم. بنابراین برای شروع دو سا
بهترین کشور سازنده ساعت مچی
شاید خیلی از شما بدرستی می‌دانید که بهترین ســاعت‌ها ساخت شرکت‌های سوئیسی می باشند که سال‌هاست در زمــینه ساخت ساعت تجربه دارند. این برنــدها آنقدر ساعت‌های با کیفیتی بالا دارند  که برای مسابقه‌های ورزشی هم از آن‌ها استفاده می‌شود ، لاکن کشورهای دیگری همچون فرانســـه هم در زمینه ساعت بسیار موفق عمل کرده‌اند. ساعت های سوئیسی سواچ جزء  برندهایی است که کیفیت بالای آن و قیمت نسبتا مناسبش، آن را به انتخابی ای
در یک روز کاری در محیط کار ، جمله زیر را از مدیرم شنیدم :
"آقای فلانی زیاد حرف می زند و توضیحات اضافه می دهد ، و احساس میکنم دارد سرم کلاه می گذارد. بنابراین با ایشان قراداد نخواهیم بست"
...
بارها شنیده ام که هرکس توانایی بیشتری دارد کمتر از آن حرف می زند . 
و بارها دیده ام که هر کس بیشتر حرف میزند ، کار کمتری میکند.

HUBLOT BLACK CAVIAR BANG
یکی از گرانترین ساعت های مچی جهان است ساعتی اســت و بسیار پیچیده که از ظاهر ان نیز می توان به پیچیدگی ان پی برد. در این نوع ساعت فلزی بکار رفته است که از طلا است و باعث افزایش قیمــت ان شده است.پوشش این نوع ساعت از طــلای 18 عیار است. کلی المــاس در این ساعت لاکچری زیبا بکار رفته است و قیمت ان حـــدود 1 میلیون دلار تخمین زده شده. این ساعت برنــدی است معروف که شگفتی افرینی جدید در بازار ساعــت در سالهای اخیر شده است و با وجود الماس و
این تصویر در پایان یکی از جلسات تدریس خاطره‌انگیز ثبت شد.
یکی از جلسات کلاس حقوق مدنی 3. بحث در خصوص شروط ضمن عقدی بود که مخالف مقتضای ثانوی یا مقتضای آمره‌ی عقد هستن. به عنوان مثال از چنین شروطی ماده‌ی 1105 قانون مدنی بیان شد که میگه توی عقد نکاح، مرد، عنوان ریاست خونواده رو بر عهده داره و این هم حق و هم تکلیف مرد هست.
همین ماده، کافی بود تا ماشه‌ی بحث بسیار پر حرارت و پر دامنه‌ای رو بچکونه که از حقوق زن در اسلام شروع می‌شد و به کار کردن زن در ب
- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
نمیخواستم دست بدم... چون نمیخواستم این آخرین دست دادن باشه... چون میترسیدم... چون میخواستم مثل همیشه پیاده شم..‌.
نشستم روی تخت. همون تختی که قلمرو پادشاهی من بود. اما حالا شبیه هیچی نیست جز یه تیکه آهن وسط بیابون. همون قدر بی معنی. بی‌حس نشستم روش. نه در واقع نمیتونم بشینم. دراز کشیدم و زل زدم به دیوار. فکر ها هجوم میارن به سمتم... تنم می‌لرزه. سرم منفجر میشه. دارم به نامه‌ی بعدی فکر میکنم. نمیتونه نامه ای وجود نداشته باشه...
پا میشم وضو میگیرم. حافظ
امشب " گردشگران اروپایی" خاص ترین رخداد #زرند را در بازه ی زمانی کمتر از سه ساعت رقم می زنند

امشب با حضور گردشگرانی از اروپا خاص ترین رخداد زرند یعنی ( راه اندازی بازار شب و گردشگری شب) رقم می‌خورد.
در قالب جشنواره "شده بافی" محمد اسلامی رئیس میراث فرهنگی زرند از حضور گردشگران خارجی در این رویداد خبر داد.
به گزارش #ندای_زرند، اسلامی با تاکید بر اینکه اهداف جشنواره ی شده بافی که معرفی هنرهای اصیل بومی سنتی و صنایع دستی و تولیدات بومی در راستای ح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت بازرگانی خدایار مدرسه شاد، دانش آموزان با نشاط